1968'den Günümüze...

Türkiye ‘de mobilya sektöründe, yenilikçi firma olarak bilinen RYO Home , 1968 yılında İstanbul’un Cevizli ilçesinde kuruldu. Daha sonraları sırasıyla Kadıköy – Moda / Bakırköy-Zuhuratbaba / Bakırköy-İncirli , Nişantaşı ve son olarak İkitelli-MASKO ‘da 2001 yılından bu güne, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Markamız, kaliteyi sürekli ön planda tuttuğundan dolayı kurulduğu günden bugüne kadar üretiminden hiç taviz vermemiştir.

50 yıldır günün koşullarına göre  (İtalyan ve Amerikan, Modern, Avangarde, Art-Deco, Neo-Klasik ve Luxury ) tarzı ürün gamıyla üretimine devam etmekte ve bunları siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Markamız aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı (Sırbistan, Romanya, Gürcistan, Bulgaristan, Azerbaycan, Kosova ve tüm balkan ve batı ülkeleri, Suudi Arabistan, Dubai, Fas, Ürdün, Mısır, İran, Körfez Arap Ülkeleri, Afrika, Kenya, Nijerya, Tanzanya) ülkelerinde büyük projelere imza atmıştır.

Aynı zamanda ürettiği ürünlerle, yurt içi ve yurt dışı bir çok elit mağazanın tedarikçisi konumundadır. Ürettiğimiz ürünlerin tümü fabrikasyona dayalı olmayıp, bir çoğu el emeği (hand-made) olduğunu gösterir tarzda ürünler olup, mimari ekibimiz tarafından tasarlanıp ve bunların, ustalarımızın el işçiliği ile belli bir kalite standartında sunulmasını sağlamak, her zaman firmamızın  en öncelikli hedefi olmuştur.

Bundan sonraki hedefimiz; bu güne kadar taviz vermediğimiz kalitemizi daha üste çıkartırken, estetik ve zerafeti aynı anda ortaya çıkartmak ve bunu sunmak isteyen elit mağazalar ile alanında uzman mimarlarla birçok başarılı projeye beraber imza atmaktır.

Bizler inanıyoruz ki  gücün, estetiğin, kalitenin gerçekle bütünleştiği, azimle ve kararlılıkla buluştuğu tek adres
RYO Home.